Masz pytania?

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski i ich Autoryzowanym Punktem Serwisowym.


Autoryzowany Dealer Taski

Spełniamy wysokie wymagania producenta dotyczące wiedzy, obsługi, doradztwa, dostępności produktów i części zamiennych. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Działamy zawsze zgodnie z prawem i zasadami etyki. Nie naciągamy Klientów na koszty ani nie stosujemy ukrytych zapisów. Jako Autoryzowany Dealer TASKI możemy zapewnić naszym Klientom najlepsze ceny i warunki zakupu urządzeń. Kompleksowa obsługa Klienta jest dla nas priorytetem. Zapewniamy więc pomoc w wyborze urządzeń, akcesoriów i części zamiennych, których posiadamy szeroki asortyment, a w przypadku awarii wykonujemy szybką diagnozę usterki i jej naprawę.


Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn czyszczących TASKI. Wyróżnia nas szybki czas reakcji – nawet w 24 godziny od otrzymania zgłoszenia. Napraw maszyn dokonujemy na miejscu, dojeżdżając w wyznaczoną przez Klienta lokalizację. Dzięki dużej dostępności części zamiennych, jesteśmy w stanie od ręki wymienić wadliwy element i przywrócić sprawność urządzenia. Jeśli jednak naprawa wymaga więcej czasu, dostarczamy maszyny zamienne, które umożliwiają kontynuowanie pracy. W ten sposób Klient nie musi się martwić stratami, które wywołują przerwy w pracy, opóźnienia czy przestoje.


Oferujemy również przeglądy okresowe. Warto pamiętać, że regularne sprawdzanie stanu technicznego maszyn czyszczących minimalizuje ryzyko wystąpienia w nich poważnych awarii.


Jesteśmy niezawodnym partnerem, na którym zawsze mogą Państwo polegać. Gwarantujemy wsparcie techniczne przez cały okres funkcjonowania urządzenia. Nasi serwisanci korzystają tylko z oryginalnych części zamiennych TASKI. Przekłada się to na niezawodną pracę urządzeń i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Warto nam zaufać

Innowacyjne rozwiazania
Dostęp do nowych innowacyjnych rozwiązań
Technologie sprzatania
Najlepsze technologie sprzątania
Przedsiebiorstwa
Oferta dla małych oraz dużych przedsiębiorstw
Kompleksowa obsluga klienta
Kompleksowa obsługa klienta
Gwarancja
10 lat doświadczenia w branży
Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 536 906 717

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij