Masz pytania?

Innowacyjne rozwiązania Taski

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w urządzeniach TASKI, ich użytkowanie wiąże się z oszczędnością czasu i budżetu. Maszyny czyszczące nie wymagają częstej konserwacji i przez długi czas świetnie spełniają swoje funkcje. Tym samym właściciel nie musi kupować nowych zasobów do zachowania czystości w obiekcie ani tracić czasu na ciągłe naprawy urządzeń.

 

Oto jakie innowacyjne rozwiązania stosuje szwajcarska marka TASKI:

 

TASKI INTELLIFLOW - to system kontrolowanego dozowania roztworu. Dzięki niemu urządzenie nanosi odpowiednią ilość roztworu na sprzątaną powierzchnię, w zależności od obranej prędkości. Zastosowanie systemu pozwala na oszczędności wody i detergentów, zwiększa wydajność maszyny, która nie musi często zatrzymywać się i napełniać zbiornika, a także zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania poprzez dokładne dozowanie mieszanki i osuszanie powierzchni, na którą została naniesiona. Poza tym brak przerw w pracy urządzenia pozwala na szybsze wykonanie zaplanowanego sprzątania. 

 

TASKI INTELLIDOSE - to system precyzyjnego dozowania chemii. Pozwala na zmniejszenie kosztów sprzątania do 30-50%. Środek czyszczący jest dozowany w takiej samej ilości na każdym odcinku sprzątanej powierzchni i nie ma możliwości jego przedozowania, które prowadziłoby do strat roztworu roboczego. Dzięki TASKI INTELLIDOSE za pomocą jednej saszetki czyszczone jest nawet 30 000 m2 powierzchni. Detergent można wymienić podczas pracy na jednym zbiorniku. W rezultacie system powoduje 10-krotnie mniejsze zapotrzebowanie produktu na powierzchni magazynowej.

 

TASKI INTELLITRAIL - to system zarządzania maszynami czyszczącymi. Monitoruje ich pracę, kontroluje jej czas i zmniejsza koszty utrzymania floty maszynowej. Dzięki systemowi TASKI INTELLITRAIL administrator na bieżąco może śledzić lokalizację każdego z urządzeń, poziom naładowania baterii i wydajność ich pracy. Poza tym jest informowany o ewentualnych awariach, zderzeniach czy próbach kradzieży. Kiedy dana maszyna opuszcza obiekt do niej przypisany, administrator otrzymuje sygnał alarmowy. Zaawansowany system TASKI INTELLITRAIL pozwala na zaplanowanie czasu pracy maszyny, przedłuża jej żywotności, eliminuje przestoje w pracy, a także ochroni ją przed uszkodzeniami.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij