Masz pytania?

 

Pady diamentowe TWISTER jako nowoczesna, skuteczna metoda czyszczenia i pielęgnacji posadzek bez stosowania chemii.

 

Pady diamentowe TWISTER stanowią innowacyjny system odnawiania, czyszczenia i pielęgnacji posadzek wykonanych głównie z kamienia (granit, marmur, lastryko), betonu, gresu, ceramiki, PCV, kauczuku. Cały proces jest analogiczny do typowego szlifowania, jednak w odróżnieniu od niego może go wykonać sam użytkownik obiektu bez konieczności zatrudniania profesjonalnych ekip pod warunkiem, że ma do dyspozycji podstawową maszynę czyszczącą. Sekret polega na połączeniu pada zbudowanego z włókien syntetycznych z miliardami diamentów technicznych, które w zależności od gradacji (rozmiaru) z różnym stopniem agresywności oddziałują na powierzchnię doskonale usuwając zabrudzenia oraz wyrównując rysy i wgłębienia niwelujące połysk.

Bardzo istotny jest fakt, iż przy użyciu padów TWISTER nie ścieramy posadzki poprzez głębokie szlifowanie. Pracując padami diamentowymi działamy na powierzchnię w zakresie tysięcznych części milimetra. Stosując pełną technologię nie szlifujemy warstwy grubszej niż 2 mikronów, czyli 0,002 milimetra.

Efekt końcowy możemy otrzymać szybko po zastosowaniu odpowiednio dobranej technologii (najczęściej 3-4 padów o różnej gradacji) lub w dłuższym okresie, kiedy podczas systematycznego użycia poszczególnych gradacji sukcesywnie zwiększamy efekt aż do otrzymania pełnego połysku.

 

Pady diamentowe stosuje się w kilku etapach zaczynając od bardziej "ostrego" poprzez mniej twarde, aż po pad typowo polerujący i nadający połysk. Cały efekt otrzymujemy bez stosowania środków chemicznych -przy myciu na mokro TYLKO czystą wodą. Ostateczny efekt wyzwalający połysk osiągamy poprzez polerowanie na sucho. Pady TWISTER gwarantują bezpieczeństwo powierzchni, oszczędność pieniędzy na chemię oraz ochronę środowiska. Jednorazowe "dostosowanie" powierzchni niższymi gradacjami padów diamentowych daje później możliwość używania do codziennego mycia i pielęgnacji wyłącznie delikatnych padów, których wydajność sięga nawet 45000 m2.

 

Dzięki myciu przy użyciu samej wody możemy bez żadnych wątpliwości o konieczność dostosowania odpowiedniej chemii używać pady TWISTER w obiektach o wymagającej specyfice, tj. szpitale, fabryki farmaceutyczne, przemysł spożywczy, itp.

 

Doskonałe właściwości czyszczące pada czerwonego pozwalają na usunięcie uporczywych zabrudzeń oraz śladów po kołach z posadzek betonowych najczęściej występujących w zakładach przemyslowych, płytek ceramicznych i gresowych.

Pad Extreme TXP pozwala na usuwanie powłok zabezpieczających (polimerów i akrylów) z wykładzin PCV bez użycia chemii oszczędzając nie tylko pieniądze na strippery ale przede wszystkim znacznie skracając czas wykonania usługi i zwiększając bezpieczeństwo użytkowników obiektu (strippery zazwyczaj wydzielają szkodliwe opary na bazie rozpuszczalników).

Kolejne gradacje są przeznaczone do systematycznego czyszczenia i pielęgnacji posadzek.

 

Pady diamentowe idealnie sprawdzają się w procesie renowacji posadzek kamiennych. Sól do posypywania w zimie, piasek, kamyczki, niewłaściwa chemia i narażenie na działanie substancji mocno barwiących (wino, soki, olej, itp.) z czasem narażają posadzki kamienne na matowienie i głęboko wnikające odbarwienia. Należy zatem zadbać o taką powierzchnię zanim będzie wymagała kosztownej krystalizacji lub wymiany.

W pierwszej fazie procesu stosujemy specjalny pad HYBRID, którym usuniemy odbarwienia, głębokie rysy i plamy.

 

Pady diamentowe są rozwiązaniem w 100% ekologicznym, ponieważ używając samej wody nie wytwarzamy ścieków, a każdy pad jest wyprodukowany z tworzywa PET podlegającemu cełkowitemu recyklingowi.

 

PONIŻEJ w załącznikach do pobrania pełna PREZENTACJA PADÓW DIAMENTOWYCH oraz KALKULACJA KOSZTÓW codziennego mycia w porównaniu do tradycyjnej metody przy użyciu chemii.

 

Cały przekrój naszej oferty padów diamentowych TWISTER znajdziesz TUTAJ

Załączniki do pobrania

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij