Masz pytania?

Profesjonalne maszyny czyszczące Taski

Oferujemy Państwu profesjonalne maszyny czyszczące szwajcarskiej marki TASKI. Szeroki wybór urządzeń pozwala na znalezienie dokładnie takiego modelu, jaki spełni Państwa oczekiwania. Każdy z nich posiada szereg zalet, dzięki którym jest niezwykle skuteczny podczas pracy, jak i zaskakująco łatwy w obsłudze.

 

Skuteczny system osuszania

 

Dzięki zaawansowanej technologii osuszania, sprzątana powierzchnia jest idealnie sucha, co wpływa na bezpieczeństwo osób przebywających w jej pobliżu. Skuteczny system osuszania TASKI wytycza nowe standardy na rynku. Podłoga zostaje osuszona na całej szerokości, również podczas zakręcania maszyny. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu ściągacza z trwałymi gumami, a także zastosowaniu dwóch rodzajów ssawy - w kształcie litery "V" oraz "W". Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom urządzenia doskonale nadają się do codziennego sprzątania.

 

Łatwa konserwacja

 

Zatkanie lub blokada węża ssącego bywa przyczyną 30% awarii maszyn czyszczących. Marka TASKI rozwiązała ten problem stosując bezpośrednie połączenie ssawy ze zbiornikiem. W rezultacie idealny przepływ powietrza w wężu gwarantuje doskonałe efekty odsysania. Mniejsza ilość zatorów sprawia natomiast, że urządzenia TASKI są wydajne i nie wymagają częstego serwisowania, co zmniejsza koszty ich utrzymania. Na dłuższą żywotność sprzętu TASKI wpływają także żółte punkty kontrolne, które wskazują miejsca wymagające codziennego czyszczenia. Dzięki nim można na bieżąco kontrolować stan każdego urządzenia, unikając poważnych usterek. Ponadto w maszynach czyszczących marki TASKI stosowane są wbudowane prostowniki, które kontrolują ładowanie baterii i wydłużają ich pracę.

 

Wygoda użytkowania

 

Urządzenia TASKI są bardzo wygodne w użytkowaniu. Na komfort pracy z nimi wpływają wspomniane prostowniki, które umożliwiają ładowanie maszyn w dowolnym miejscu, po podłączeniu do zwykłego gniazdka zasilającego. Poza tym marka TASKI zadbała o ich "lekkie" prowadzenie" dzięki zastosowaniu systemu podwójnych osi. Każda maszyna posiada także ergonomiczny uchwyt i intuicyjny system sterowania. Co więcej urządzenia mogą być użytkowane nawet w obecności innych osób np.: pacjentów. Po wybraniu "Trybu Eco" pracują ciszej, zachowując jednocześnie standardową wydajność. 

 

Oszczędność czasu

 

Nowoczesna budowa urządzeń TASKI wpływa również na oszczędność czasu pracy. Rzeczywisty czas pracy maszyn jest ponad 3 razy dłuższy niż czas potrzebny na ich konserwację i przygotowanie do sprzątania.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij