Masz pytania?

Systemy dozujące

Oferujemy innowacyjne systemy dozujące Diversey. Każdy z nich został stworzony, by sprostać innym potrzebom Klientów. Można użyć jednego lub kilku rozwiązań firmy, które idealnie do siebie pasują i zadbają kompleksowo o higienę w konkretnym miejscu.

 

Wybierając odpowiedni system dozujący należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Należą do nich wielkość obiektu, oczekiwania wobec produktu (linia konsumencka lub profesjonalna), mobilność systemu, centralny magazyn dozowania i możliwość podłączenia do źródła wody.

 

W naszym asortymencie znajduje się 5 wysokiej klasy systemów dozujących Diversey:

 

1) SMARTDOSE

Przenośny system dozowania produktów SmartDose, który jest prosty i wygodny w użyciu. Wymaga minimum szkolenia, a jego obsługa obejmuje tylko wybór jednej z dwóch opcji dozowania na głowicy. Wystarczy ją przekręcić, a następnie wyciągnąć albo wcisnąć. System SmartDose jest maksymalnie bezpieczny, ponieważ użytkownik nie ma kontaktu ze środkiem chemicznym. Co więcej gwarantuje precyzyjne dozowanie koncentratu, co pozwala kontrolować koszty jego zużycia.

Zobacz film prezentacyjny w naszym dziale wideo: tutaj

Zapoznaj się z produktami: tutaj

 

 

2) J-FLEX

J-Flex to zamknięty system wymagający podłączenia wody. Może być wykorzystywany do napełnienia wielu rodzajów zbiorników – wiaderka, butelki, zbiornika maszyny. Wyróżnia go bezpieczeństwo użytkowania, na które wpływa kodowanie kolorami, proste podłączenie, trwałe połączenie opakowania z głowicą dozującą, a także brak kontaktu z preparatem chemicznym. J-Flex pozwala również na kontrolę kosztów gwarantując odpowiednie rozcieńczenie koncentratu. Na jego proste użytkowanie wpływa możliwość szybkiego podłączenia systemu do bieżącej wody.

Zapoznaj się z produktami: tutaj

 

3) QUATROSELECT

QuatroSelect to zamknięta stacja dozowania montowana na ścianie. Zawiera cztery produkty dozowane w różnych stężeniach. Ich odpowiednie rozcieńczenie pozwala kontrolować zużycie chemii oraz jego koszt. QuatroSelect to system przeznaczony do dużych i średnich obiektów. Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania wykluczając jakikolwiek kontakt użytkownika z produktami chemicznymi. Stacja dozująca gwarantuje szybkie i wydajne napełnienie butelek, wiader czy zbiorników maszyn. Z dwóch 2,5 litrowych saszetek koncentratu można przygotować aż 2500 litrów gotowego do użycia roztworu. Wpływa to na oszczędność kosztów, a także mniejszą produkcję odpadów.

Zobacz film prezentacyjny w naszym dziale wideo: tutaj

Zapoznaj się z produktami: tutaj

 

4) EXACT

Przenośny system dozowania Exact przeznaczony jest do technologii użytkowanych na co dzień. System bazuje na koncentratach środków czyszczących. Butelka ze specjalną nakrętką dozującą może być wielokrotnie użytkowana, dzięki łatwemu zdejmowaniu nakrętki. Należy jednak uważać na ewentualne przedozowanie środka chemicznego, ponieważ układ jest na wpół zamknięty.

Zapoznaj się z produktami: tutaj

 

5) INTELLIDOSE

IntelliDose to system dozowania chemii przeznaczony do maszyn czyszczących. Pozwala na stopniowe uwalnianie środków chemicznych na kolejnych odcinkach sprzątanej powierzchni. IntelliDose pozwala zmniejszyć koszty sprzątania nawet do 50%. Wyklucza możliwość przedozowania preparatów chemicznych, więc nie dopuszcza do strat roztworu. Za pomocą jednej saszetki można dzięki niemu wyczyścić nawet 30 tys m2 powierzchni. Oznacza to 10 razy mniejsze zapotrzebowanie na powierzchni magazynowej, więc system przyczynia się do mniejszych kosztów eksploatacji maszyn.

Zapoznaj się dokładniej z tym systemem: tutaj

Zapoznaj się z produktami: tutaj

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij