Masz pytania?

Wynajem maszyn czyszczących

Nie każda firma czy przedsiębiorstwo decydują się od razu na zakup urządzeń czyszczących. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Klient może najpierw chcieć poznać oferowane przez nas technologie i sprawdzić ich możliwości w praktyce. Do wynajmu maszyn skłaniają również koszty, które nie muszą być ponoszone jednorazowo, jak w przypadku zakupu, lecz w formie comiesięcznego czynszu za użytkowanie. Zwłaszcza firmy o ograniczonym budżecie częściej wybierają wynajem niż kupno czy leasing sprzętu. Ze względu na preferencje naszych Klientów wprowadziliśmy więc do naszej oferty atrakcyjne usługi wynajmu.

 

Wynajem maszyn czyszczących TASKI w Linea wyróżnia:
- umowa podpisywana na okres 36 miesięcy,
- brak opłat wstępnych,
- stałe koszty użytkowania sprzętu i jego serwisowania,
- gwarancja na urządzenia przez cały czas trwania umowy,
- możliwość czasowego zawieszenia opłat (na okres do 3 miesięcy),
- możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy,
- atrakcyjne rabaty w przypadku wynajmu większej liczby maszyn,
- pierwszeństwo do zakupu urządzeń po zakończeniu umowy najmu.

 

Dzięki wynajęciu maszyn sprzątających Klient od razu wie, jakie koszty będzie ponosił w każdym miesiącu ich użytkowania. Takie rozwiązanie cechuje większa płynność finansowa, która ważna jest szczególnie w przypadku dużych inwestycji. W cenie wynajmu maszyn oferujemy także szkolenia z zakresu ich obsługi i systematyczne przeglądy techniczne. Ponadto umożliwiamy bezpłatny monitoring podstawowych parametrów urządzeń np.: czasu pracy, czasu ładowania czy też obecności sprzętu na obiekcie.

 

Podczas współpracy w zakresie wynajmu Klient cały czas znajduje się pod naszą opieką, może liczyć na wsparcie techniczne oraz szeroki pakiet usług serwisowych.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij