Masz pytania?

Wynajem maszyn czyszczących

Nie każda firma czy przedsiębiorstwo decydują się od razu na zakup urządzeń czyszczących. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Klient może najpierw chcieć poznać oferowane przez nas technologie i sprawdzić ich możliwości w praktyce. Do wynajmu maszyn skłaniają również koszty, które nie muszą być ponoszone jednorazowo, jak w przypadku zakupu, lecz w formie comiesięcznego czynszu za użytkowanie. Zwłaszcza firmy o ograniczonym budżecie częściej wybierają wynajem niż kupno czy leasing sprzętu. Ze względu na preferencje naszych Klientów wprowadziliśmy więc do naszej oferty atrakcyjne usługi wynajmu.

 

Wynajem maszyn czyszczących TASKI w Linea wyróżnia:
- umowa podpisywana na okres 36 miesięcy,
- brak opłat wstępnych,
- stałe koszty użytkowania sprzętu i jego serwisowania,
- gwarancja na urządzenia przez cały czas trwania umowy,
- możliwość czasowego zawieszenia opłat (na okres do 3 miesięcy),
- możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy,
- atrakcyjne rabaty w przypadku wynajmu większej liczby maszyn,
- pierwszeństwo do zakupu urządzeń po zakończeniu umowy najmu.

 

Dzięki wynajęciu maszyn sprzątających Klient od razu wie, jakie koszty będzie ponosił w każdym miesiącu ich użytkowania. Takie rozwiązanie cechuje większa płynność finansowa, która ważna jest szczególnie w przypadku dużych inwestycji. W cenie wynajmu maszyn oferujemy także szkolenia z zakresu ich obsługi i systematyczne przeglądy techniczne. Ponadto umożliwiamy bezpłatny monitoring podstawowych parametrów urządzeń np.: czasu pracy, czasu ładowania czy też obecności sprzętu na obiekcie.

 

Podczas współpracy w zakresie wynajmu Klient cały czas znajduje się pod naszą opieką, może liczyć na wsparcie techniczne oraz szeroki pakiet usług serwisowych.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 536 906 717

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij