Masz pytania?

Zespół

powrót
Przedstawiamy Państwu zespół Linea -
ludzi z pasją i pozytywnym nastawieniem
"Linea to jednak nie tylko wysokiej jakości maszyny i akcesoria, ale przede wszystkim ludzie zaangażowani w tworzenie firmy. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o potrzeby Klientów i ich zadowolenie. Znamy się na swojej pracy i starannie wykonujemy swoje obowiązki. Tworzymy w firmie przyjazną atmosferę, która zachęca do współpracy. Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą się do nas zwrócić, jesteśmy do ich dyspozycji i chętnie odpowiadamy na pytania."
Dominika Jakubczyk Obsługa klienta

tel. 600 077 571

dominika.jakubczyk@elinea.pl

Osoba odpowiedzialna za obsługę Klienta, przyjmowanie zamówień, fakturowanie. Otwarta na kontakty. Klienci wiedzą, że mogą zgłosić do Dominiki każdy problem i zawsze zostanie on rozwiązany. Bardzo ciepła i miła osoba. Najchętniej każdego Klienta częstowałaby kawą i prowadziła długie rozmowy. W pracy dba o świetną atmosferę. Prywatnie mama dwóch wesołych dziewczynek –  Leny i Oli.

Tomasz Kłeczek SPRZEDAŻ

tel. 536 906 717

tomasz.kleczek@elinea.pl

Odpowiada za pozyskiwanie i obsługę Klientów firmy. Przygotowuje dla nich atrakcyjne oferty, prowadzi negocjacje handlowe. Doradza każdemu Klientowi wybór najlepszych produktów i usług. Jest zaangażowany we wszystko co robi w 100%, a w razie potrzeby potrafić pracować 24h na dobę:). To bez dwóch zdań perfekcjonista, który dba o interesy firmy i zawsze jest na bieżąco z tym, co się w niej dzieje.

Kamil Żuk SERWIS

Zajmuje się serwisem maszyn, wykonuje prace naprawcze, naprawy gwarancyjne, przeglądy techniczne. Sporządza raporty z prowadzonych działań. Woli naprawiać niż wymieniać, dlatego można zawsze liczyć na to, że wszelkimi sposobami będzie próbował usunąć usterkę. Jest fanem motoryzacji i w wolnych chwilach wykonuje samodzielnie naprawy w swoim samochodzie.

Józef Pelc SPRZEDAŻ / SERWIS

tel. 533 823 433

jozef.pelc@elinea.pl

Przeprowadza pokazy i szkolenia. Przyjmuje zgłoszenia serwisowe, nadzoruje naprawy, doradza Klientom w kwestiach handlowych. Ma dużą wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn czyszczących. Sprzedaje urządzenia, jak i potrafi je naprawiać. Ogólnie człowiek wielozadaniowy:). Dla Józefa nie ma rzeczy niemożliwych. Prywatnie wielki fan dobrego humoru. Można go spotkać na kabaretach i stand-upach.

 

 

Łukasz Szal REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Łukasz szybko i sprawnie dostarcza zamówione produkty. Bardzo dokładny w tym co robi. Potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. To niezwykle sympatyczny i pozytywny człowiek. Jest skupiony na swojej pracy, jednak nie zapomina o poczuciu humoru. Zawsze potrafi powiedzieć śmieszny komentarz albo cytat, który pasuje do sytuacji i u wszystkich wywołuje uśmiech.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 536 906 717

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij