Masz pytania?

Nasza oferta

powrót
Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące

Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych maszyn czyszczących od firmy TASKI. Pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia, dzięki czemu zakupy u nas będą szybkie i bezproblemowe. Prezentowane urządzenia wyróżniają się trwałością i wysoką skutecznością czyszczenia.
Szorowarki i polerki

Szorowarki i polerki

Szorowarki i polerki marki TASKI to urządzenia o szerokim zastosowaniu, które sprawdzą się bardzo dobrze w firmach sprzątających i budowlanych. Szorowarki nadają się między innymi do czyszczenia okresowego i gruntownego posadzek. Polerki polecane są do zwiększania połysku wybranych powierzchni, a także do utwardzania polimeru po jego położeniu.
Urządzenia i odkurzacze piorące

Urządzenia i odkurzacze piorące

Oferujemy profesjonalne urządzenia i odkurzacze piorące TASKI. Świetnie nadają się one do czyszczenia tapicerek i powierzchni dywanowych. Urządzenia i odkurzacze piorące TASKI wykorzystują skuteczną metodę natryskowo-ekstrakcyjną, doskonale radzą sobie nawet z bardzo trudnymi zabrudzeniami. Prezentowane modele są proste w obsłudze i wytrzymałe, wyróżnia je wysoka jakość.
Odkurzacze

Odkurzacze

Odkurzacze TASKI to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią czystość i poszukują profesjonalnych narzędzi by z łatwością zadbać o własne otoczenie. Nasza bogata oferta wysokiej jakości nowoczesnych odkurzaczy TASKI sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno osoby szukające odkurzaczy do biur, hoteli, do samolotu czy odkurzaczy piorących.
Wózki do sprzątania

Wózki do sprzątania

Wózki do sprzątania marki SPLAST to profesjonalne i solidne zestawy sprzątające. Świetnie sprawdzają się do sprzątania przestrzeni biur, budynków użyteczności publicznej, szpitali itp. Dzięki nim sprzątanie różnych powierzchni jest dużo szybsze i łatwiejsze. Wózki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Dzięki nim osoba sprzątająca ma "pod ręką" wszystko czego potrzebuje.
Wózki hotelowe

Wózki hotelowe

Oferujemy szeroki wybór wózków hotelowych firmy SPLAST do pełnego hausekeepingu (sprzątania, zmiany ręczników, dostawy środków sanitarnych). Dedykowane są one do hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i innych tego typu obiektów. Wózki hotelowe SPLAST pozwalają na specjalistyczne usługi porządkowe wykraczające poza podstawowe standardy, dzięki czemu goście hotelowi mają poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Pady czyszczące

Pady czyszczące

Oferujemy wysokiej jakości pady czyszczące przeznaczone do urządzeń sprzątających oraz pady ręczne. Pozwalają szybko i skutecznie wyczyścić różne powierzchnie. Szeroki wybór padów czyszczących (w tym pady piankowe - melaminowe, z mikrofazy czy diamentowe TWISTER) pozwala dopasować ich rodzaj do powierzchni i stopnia zabrudzenia.
Środki czystości Diversey

Środki czystości Diversey

W naszej ofercie dostępny jest szeroki asortyment środków czystości firmy Diversey. Dostarczamy między innymi produkty do bieżącego i gruntownego czyszczenia, skoncentrowane preparaty do dezynfekcji i sprzątania, środki do higieny rąk. Doskonale sprawdzają się w firmach sprzątających, hotelach, zakładach pracy i wielu innych miejscach. Na uwagę zasługuje wysoka wydajność i bardzo dobra jakość oferowanych rozwiązań.
Mopy, sprzęt ręczny

Mopy, sprzęt ręczny

Dostarczamy profesjonalny sprzęt ręczny do sprzątania różnych powierzchni. Są to między innymi ściągacze podłogowe, akcesoria do mycia szyb i przeszkleń, przydatne szczotki i skrobaki. Mamy w ofercie mopy sznurkowe i płaskie do zmywania powierzchni, a także mopy do zamiatania i osuszania. Sprawdzą się doskonale w firmach sprzątających, domach, biurach i innych obiektach.
Zamiatarki

Zamiatarki

Oferujemy zamiatarki TASKI przeznaczone do usuwania luźnych zabrudzeń z twardych, płaskich powierzchni. Nadają się do zastosowania wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz (np. do zamiatania tarasów czy podjazdów). Zdecydowanie ułatwiają i usprawniają zamiatanie powierzchni, są proste w obsłudze i wygodne w prowadzeniu.
Akcesoria do urządzeń

Akcesoria do urządzeń

W naszym asortymencie dostępne są liczne akcesoria do urządzeń czyszczących. Wśród nich znajdują się elementy usprawniające pracę maszyn oraz zwiększające komfort ich użytkowania. Są to między innymi systemy inteligentnego dozowania chemii, wytwornice piany, szczotki, uchwyty do tarcz szlifujących.
Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij