Masz pytania?

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski i ich Autoryzowanym Punktem Serwisowym.


Autoryzowany Dealer Taski

Spełniamy wysokie wymagania producenta dotyczące wiedzy, obsługi, doradztwa, dostępności produktów i części zamiennych. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Działamy zawsze zgodnie z prawem i zasadami etyki. Nie naciągamy Klientów na koszty ani nie stosujemy ukrytych zapisów. Jako Autoryzowany Dealer TASKI możemy zapewnić naszym Klientom najlepsze ceny i warunki zakupu urządzeń. Kompleksowa obsługa Klienta jest dla nas priorytetem. Zapewniamy więc pomoc w wyborze urządzeń, akcesoriów i części zamiennych, których posiadamy szeroki asortyment, a w przypadku awarii wykonujemy szybką diagnozę usterki i jej naprawę.

Maszyny i urządzenia TASKI zostały skonstruowane w taki sposób, aby mogły służyć i wykonywać swe zadania jak najdłużej i bezawaryjnie. Zapewniamy zakupionym przez Państwa maszynom i urządzeniom gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis. Umożliwiamy łatwy kontakt z kompetentnymi technikami oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Organizujemy także szkolenia z zakresu obsługi, na których dokładnie tłumaczymy zasady użytkowania maszyn.

certyfikat TASKI - serwis maszyn Taski


Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn czyszczących TASKI. Wyróżnia nas szybki czas reakcji – nawet w 24 godziny od otrzymania zgłoszenia. Napraw maszyn dokonujemy na miejscu, dojeżdżając w wyznaczoną przez Klienta lokalizację. Dzięki dużej dostępności części zamiennych, jesteśmy w stanie od ręki wymienić wadliwy element i przywrócić sprawność urządzenia. Jeśli jednak naprawa wymaga więcej czasu, dostarczamy maszyny zamienne, które umożliwiają kontynuowanie pracy. W ten sposób Klient nie musi się martwić stratami, które wywołują przerwy w pracy, opóźnienia czy przestoje.

Oferujemy również przeglądy okresowe. Warto pamiętać, że regularne sprawdzanie stanu technicznego maszyn czyszczących minimalizuje ryzyko wystąpienia w nich poważnych awarii, a więc redukuje koszty serwisowania i czas przestoju urządzeń.

Jesteśmy niezawodnym partnerem, na którym zawsze mogą Państwo polegać. Gwarantujemy wsparcie techniczne przez cały okres funkcjonowania urządzenia. Nasi serwisanci korzystają tylko z oryginalnych części zamiennych TASKI. Przekłada się to na niezawodną pracę urządzeń i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Aby ułatwić kontakt z naszym serwisem maszyn czyszczących, na każdej maszynie umieszczamy naklejkę serwisową z numerem telefonu i adresem mailowym. Mogą więc Państwo w każdej chwili skorzystać z naszej pomocy.

Zgłoszenia awarii przyjmujemy telefonicznie pod numerem 533 823 433 lub drogą mailową pod adresem serwis@elinea.pl.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie rozwiążemy każdy problem z urządzeniem.

 

Załączniki do pobrania

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij