Masz pytania?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem nowoczesnych maszyn czyszczących. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów sprzątających i środków czystości.

Nasz cel

Linea to firma, która dostarcza renomowane produkty od znanych i cenionych marek branży sprzątającej. Sprzedajemy wysokiej klasy urządzenia czyszczące, które cieszą się popularnością na całym świecie. Poza tym oferujemy różne inne sprzęty umożliwiające zachowanie czystości w każdym miejscu – zakładach produkcyjnych, jak i obiektach handlowych. Zajmujemy się jednak nie tylko sprzedażą, ale też profesjonalnym doradztwem. Wiemy, że wybór odpowiednich maszyn i akcesoriów jest bardzo ważny dla skutecznego czyszczenia powierzchni i utrzymania higieny w obiekcie. Urządzamy szkolenia i pokazy urządzeń. Staramy się przekazać Klientom naszą wiedzę na temat użytkowania maszyn, a także dbania o zdrowie i bezpieczeństwo w każdym miejscu.

 

 

Współpraca z Linea

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Analizując jego potrzeby, jesteśmy w stanie doradzić wybór najlepszych rozwiązań. Przez cały okres współpracy wykazujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Prowadzimy działania długofalowe. Nie zostawiamy Klienta bez wsparcia i pomocy po dokonaniu zakupu. Zamiast tego mocno angażujemy się w opiekę posprzedażową, by w razie potrzeby być do jego dyspozycji. Dzięki długotrwałemu partnerstwu, możemy również zbierać opinie i wysłuchiwać sugestii Klientów, które pomagają nam utrzymywać wysoką jakość obsługi, jak i kształtować asortyment produktów.

Chcemy, by współpraca z naszą firmą była oparta na wzajemnym zaufaniu. Cieszymy się, kiedy nasi Klienci zwracają się właśnie do nas o pomoc, bo oznacza to, że jesteśmy postrzegani jako uczciwy i rzetelny partner w biznesie.

 

 

Kompleksowa oferta

Współpracujemy z producentami renomowanych maszyn i artykułów do zachowania czystości. Do najważniejszych należą:

 

Taski – profesjonalny sprzęt do sprzątania produkowany w Szwajcarii, z wieloma własnymi patentami, który od lat cieszy się opinią najmniej awaryjnego na rynku i najbardziej przyjaznego użytkownikom. Co ważne, jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Autoryzowanym Punktem Serwisowym Taski,

Diversey – wysokiej jakości chemia profesjonalna i konsumencka, o bardzo szerokim spektrum zastosowania,

Splast – producent profesjonalnego sprzętu ręcznego do utrzymywania czystości – wózków, stelaży, mopów,

Papernet – wiodący dostawca papierów i urządzeń higienicznych do wyposażenia toalet na rynek profesjonalny.

 

Dzięki temu możemy negocjować dla Państwa najlepsze ceny i oferować szeroki wybór wysokiej jakości produktów.

 

Nasza oferta współpracy obejmuje również szkolenia personelu, prezentacje maszyn sprzątających, ich montaż oraz serwis.

Cechuje nas elastyczność oraz otwartość. Odpowiadamy na pytania i doradzamy najlepsze rozwiązania technologiczne. Zadowolenie Klientów jest dla nas największą nagrodą za codzienną pracę.

 

Kierujemy naszą ofertę zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij