Masz pytania?

Leasing maszyn czyszczących

 

Oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z dogodnych sposobów finansowania swoich zakupów. Umożliwiamy zakup, wynajem urządzeń, jak również wzięcie przedmiotu w leasing.

 

Leasing on-line lub stacjonarnie 

Naszym partnerem jest firma LeaseLink, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania zakupów dokonywanych stacjonarnie oraz zdalnie - w sklepach internetowych.

Z leasingu skorzystać można osobiście w siedzibie firmy Linea, jak również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego https://elinea.com.pl/ (bez wychodzenia z domu/biura).

 

Ekspresowa procedura

Firma LeaseLink przygotowała aplikację, która pozwala na skorzystanie z oferty leasingowej on-line, w dowolnym momencie i w każdym niemal miejscu (24h/7/365). Co ważne – kalkulacje otrzymujemy w ciągu kilku minut. Procedury są maksymalnie uproszczone i usprawnione.

LeaseLink w sposób rzetelny informuje o możliwości finansowania, kosztach dotyczących leasingu. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za rozpatrzenie wniosku, nie pojawiają się również żadne ukryte koszty.

 

Jaka jest maksymalna kwota leasingu?

Leasing przy samodzielnych zakupach w sklepie internetowym dostępny jest od 500 zł netto do 50 000 zł netto. Natomiast w sytuacji, gdy obsługujemy Klienta osobiście kwota leasingu może wynieść nawet 100 000 zł netto.

 

Masz pytania dotyczące leasingu? Zapraszamy do kontaktu.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij