Masz pytania?

Leasing maszyn czyszczących

 

Oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z dogodnych sposobów finansowania swoich zakupów. Umożliwiamy zakup, wynajem urządzeń, jak również wzięcie przedmiotu w leasing.

 

Leasing on-line lub stacjonarnie 

Naszym partnerem jest firma LeaseLink, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania zakupów dokonywanych stacjonarnie oraz zdalnie - w sklepach internetowych.

Z leasingu skorzystać można osobiście w siedzibie firmy Linea, jak również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego https://elinea.com.pl/ (bez wychodzenia z domu/biura).

 

Ekspresowa procedura

Firma LeaseLink przygotowała aplikację, która pozwala na skorzystanie z oferty leasingowej on-line, w dowolnym momencie i w każdym niemal miejscu (24h/7/365). Co ważne – kalkulacje otrzymujemy w ciągu kilku minut. Procedury są maksymalnie uproszczone i usprawnione.

LeaseLink w sposób rzetelny informuje o możliwości finansowania, kosztach dotyczących leasingu. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za rozpatrzenie wniosku, nie pojawiają się również żadne ukryte koszty.

 

Jaka jest maksymalna kwota leasingu?

Leasing przy samodzielnych zakupach w sklepie internetowym dostępny jest od 500 zł netto do 50 000 zł netto. Natomiast w sytuacji, gdy obsługujemy Klienta osobiście kwota leasingu może wynieść nawet 100 000 zł netto.

 

Masz pytania dotyczące leasingu? Zapraszamy do kontaktu.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 536 906 717

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij