Masz pytania?

Doradztwo

Pomagamy Klientowi w wyborze sprzętów, akcesoriów i środków czyszczących, sugerując najlepsze rozwiązania dla utrzymania czystości i higieny. W naszym asortymencie znajdują się maszyny sprzątające renomowanej marki Taski, które spełniają oczekiwania Klientów.

 

Współpraca z naszą firmą nie kończy się jednak w momencie sprzedaży. Oferujemy także profesjonalne wsparcie podczas użytkowania urządzeń. Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług, dobrze wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji.

 

Posiadamy szeroką ofertę produktów, aby każdy Klient znalazł w niej dokładnie to, czego potrzebuje. Wybieramy tylko funkcjonalne urządzenia, których działanie jest oparte na innowacyjnych technologiach. Funkcjonalne i łatwe w obsłudze maszyny sprzątające pomagają zadbać o czystość i higienę w każdym miejscu, a nasi Klienci są zadowoleni z ich wyboru, jak i współpracy z naszą firmą.


Szkolenia

Oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi i użytkowania zakupionych maszyn czyszczących. Na życzenie Klienta szkolenia przeprowadzane są również w późniejszym okresie współpracy. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu profesjonalnego sprzątania, odpowiedniego doboru środków chemicznych, jak i przygotowania roztworów roboczych.

 

Współpracując z marką TASKI, jak sprzedając na co dzień jej produkty, cały czas jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami maszyn czyszczących. Stąd podczas organizowanych szkoleń możemy dokładnie opowiedzieć o pracy z konkretnym urządzeniem, jego możliwościach i funkcjach.

 

Tłumaczymy przyszłym operatorom zasady bezpiecznego korzystania z maszyn czyszczących. W prosty sposób opowiadamy o ich budowie i działaniu. Odpowiadamy również na pojawiające się pytania, by żaden model sprzętu sprzątającego nie miał przed Państwem tajemnic.

Odpowiemy
na Twoje pytania
LINEA Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna

ul. Technologiczna 44
35-213 Rzeszów
tel. / fax 17 863 10 39
tel. kom. 730 994 188

e-mail: biuro@elinea.pl
Imię i nazwisko
Adres E-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Wyślij